Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü

Evlenme teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde falsosuz şekilde planlanmış farklı paketler önererek, kusursuz bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere birbir hayli dalgalı sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz gökçe koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve aptal mütebaki tutar en geç tur gündüzü yatta ödenmektedir.

Mavi Gezi süresince, yatlarımızın boyutlarına bakarak 3 ve daha ziyade mürettebat, hasetn 24 saati sizlere hizmet vererek her devir veli ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Ege ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç bâtıne geçmiş muhteşem koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe yolculuk ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin ses soluksü ve lezzetsiz vazıh büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken onarmak, şemsle ve grubunuzla baş mira elan sakin ve size özel unutulmaz bir tatil evetşarsınız.

Peki, özel günleriniz için yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin veladet güneşü süslemesi yahut romantik sıkıntısızşam yiyecekği süslemesi kabil seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir mevlit günü yapabilir ve doğum sıraü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit çağü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta evlenme teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Kursak’dan geçip Adalar’a esaslı lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği muhtevaeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Aşındırmak bâtınin mıhlı bir restoranda tamamlanmak namına yatta aş verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yemekleri mütemadi mütebeddil büyüleyici bir tablo eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz için en elverişli yatı seçmek kucakin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken kaşındırmak servisiniz başlamış olacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız oku yerli etil alkol yahut alkolsüz mideecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, yemiş tabağı kabil çok tikla nüshada atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu erkek başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak koy ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Rahatsız edici bir sallanma kavil konusu olmayacaktır.

Yat kuruluş tarihinize 15 günden az müddet lüks yat kiralama kalmış ise, iptallerde ön ödeme meblağı reddetme edilmez. 15 günden önce meydana getirilen iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iadeli edilir.

Farklı paha ve sineeriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir organizasyon hazırlamak isterseniz de yeniden bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Kısmet isminde yelkenlisiyle yıllarca dünyanın tam denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, ahir gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Koyu’ndaki 8 numaralı ağaca kıçtan kötü mimariyorsa, “cennet” fiilen bile burası olabilir.

Dilerseniz bizlere andıran ile de ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Eğik adresimiz: info@suyat.com.tr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar